Vernisáž Telč

Dne 8. 1. 2024 se konala vernisáž ZIMNÍ VÝSTAVY.

Tuto akci pořádala MAS Telč a účastnily se jí školy z mikroregionu Telčska. Ve vstupní hale radnice se sešlo několik zástupců škol z řad učitelů i žáků. Děti z prvních stupňů tu uvítali jak lidé z MAS – paní Bc. Markéta Tichá a paní Ing. Lenka Korecká, tak zástupci města Telče – pan starosta Mgr. Vladimír Brtník a místostarostové pan Pavel Komín a Ing. Jiří Pykal. Slavnostní akci doprovodily a okrášlily děti písničkami a recitováním.

I naše škola se zúčastnila jak výstavy, tak i vernisáže. Po příjezdu jsme se mohli zahřát v univerzitním centru a pak jsme společně na vernisáži zazpívali písničku Sněhová brána. Akce byla velmi pěkná, milá a důstojná. Moc děkujeme lidem z MAS za zprostředkování.

Všechny zveme na prohlédnutí výstavy, která bude trvat do 2. 2. 2024.

Markéta Veselá, Hana Pešková

Vernisáž Telč