Stezka odvahy - Halloween

Dne 5. listopadu se v areálu školy konala školní stezka odvahy. Žáci prvního stupně mohli chodit po dvojicích či s rodiči. Odvážní jedinci a žáci druhého stupně chodili jednotlivě. Stezka proběhla podle představ, za účasti všech žáků 9. třídy, kteří po sléze ve škole spali. Děkujeme panu Hebermannovi, že se za námi opět přijel podívat. Děkujeme paní učitelce Nechvátalové a paní učitelce Doležalové, za úžasnou společnost. Děkujeme samozdřejmě zúčastněným žákům, za jejich ukázkovou spolupráci. A děkujeme hlavně vedení školy, že i přes některé komplikace náš nápad podpořilo a pomohlo uskutečnit.

Za 9. třídu Eliška Šťastná

Stezka odvahy byla skvěle připravenou akcí žáky 9. třídy. Jménem všech spokojených a rozesmátých žáků, rodičů i kolegů vám děkuji za její uskutečnění. smiley

Vojtěch Vrána, řš.

Stezka odvahy - Halloween