Zápis do MŠ pro rok 2021/22

Vážení rodiče,

Zápis do mateřské školy bude probíhat od úterý 4. 5. 2021 do čtvrtku 6. 5. 2021 dle individuální domluvy. Konkrétní termín individuální schůzky (zápisu) je nutné si předem dohodnout se zástupkyní ředitele pro MŠ paní Kateřinou Hlaváčovou na tel. 567 318 135 nebo prostřednictvím e-mailu skolka@zsnovarise.cz

Veškeré potřebné formuláře a dokumenty obdržíte během individuální schůzky (zápisu), ale pokud budete chtít, můžete si přihlášku k zápisu a potvrzení lékaře stáhnout na našich webových stránkách a vyplnit v pohodlí domova.

Žádost o přijetí do MŠ.pdf

Vyjádření lékaře.pdf

Zápis bude probíhat za přísných hygienických opatření, vstup do mateřské školy bude umožněn pouze jednomu zákonnému zástupci s ochranou úst a nosu (respirátorem třídy FFP2 nebo KN95) a bude probíhat bez přítomnosti dětí. K zápisu budete potřebovat pouze váš občanský průkaz a rodný list dítěte. Zápisu do mateřské školy pro školní rok 2021/2022 se mohou účastnit děti, které ke 31. 8. 2021 dovrší věku minimálně dvou let. Pravidla a kritéria pro přijímání děti naleznete ve směrnici pro přijímání dětí, která je k nahlédnutí na našich webových stránkách.

 

Naše mateřská škola vám a vašim dětem nabízí:

  • Zkušené a laskavé paní učitelky
  • Světlé a prostorné třídy vybavené funkčním nábytkem a dostatečným množstvím hraček
  • Pestrou a kvalitní vzdělávací nabídku (hudební chvilky, pohybové chvilky, tvoření, logopedická prevence, poznávání a objevování formou hry a prožitku)
  • Provoz mateřské školy ve všední dny od 6:00 do 16:00 hodin
  • Prostornou zahradu s herními prvky, bohatou zelení a dvěma pískovišti
  • Chutný, zdravý a pestrý jídelníček s důrazem na stravování dětí předškolního věku
  • Pravidelný kulturní program (1x měsíčně zajišťujeme dětem divadélko, kouzelnické představení nebo naučný vzdělávací program jako je např. ukázka dravců)
  • Akce pro děti (návštěva Mikuláše, oslava dne dětí, výlet)
  • Akce pro rodiče s dětmi (vystoupení pro rodiče, tvořivé dílničky, projekt čteme dětem a mnohé další)

Kateřina Hlaváčová, zř. pro MŠ

tisk Tisknout   ↑ Nahoru