Výlet 9. třídy

          Ve dnech 25. 5. – 27. 5. žáci 9. třídy absolvovali výlet, který strávili v kempu Velkopařezitý Řásná.

          Počasí nám zpočátku příliš nepřálo, bylo zataženo a občas se přidal déšť, ale ani to nám nezkazilo náladu.  Ve čtvrtek se počasí vylepšilo a my jsme si mohli náš poslední společný výlet užít plnými doušky. Čas jsme vyplnili hrou softbalu, volejbalu, zpěvem u táborového ohně, vycházkou na Míchovu skálu, koupáním a nechyběla ani stezka odvahy.

           Byly to příjemně prožité dva dny v přírodě. Chtěla bych žákům a paní Krupilové poděkovat za krásné překvapení, které si pro mne připravili. Děkuji také paní učitelce Janě Plunderové, která svým elánem přispívala k dobré náladě. A nesmím zapomenout poděkovat panu Houzarovi za dopravu zavazadel.

          Myslím si, že žáci se za poslední rok hodně stmelili a vytvořili skvělou partu. Jsem přesvědčena, že všichni budeme rádi vzpomínat na roky, které jsme společně strávili na základní škole.

                                                                                               Bronislava Nechvátalová


Zobrazení: Alba | Podle data

Výlet 9. třídy


tisk Tisknout   ↑ Nahoru