Výlet 7. třída

Ve dnech 30. – 31. 5. 2024 absolvovali žáci 7. třídy dvoudenní výlet na Řásnou. Naše cesta začala na náměstí v Nové Říši. Do Telče jsme se dopravili autobusem. Zbytek cesty jsme šli pěšky. Počasí nám přálo, bylo příjemné teplo a nepršelo. Před polednem jsme dorazili do kempu.

Po obědě byla v plánu procházka na Míchovu skálu, ale překazil nám ji déšť, proto jsme se rozhodli, že podnikneme cestu alespoň kolem rybníka Velký Pařezák. Večer se opět ukázalo sluníčko a my jsme mohli strávit zbytek dne společně u ohně, nechyběla ani stezka odvahy. Druhý den ráno nás čekalo balení a zpáteční cesta.

Myslím si, že se nám výlet vydařil, žáci měli možnost strávit společně čas i mimo školu v krásné přírodě pod Javořicí.

Na závěr bych chtěla poděkovat paní učitelce Haně Prokopové za to, že s námi absolvovala výlet jako druhý pedagogický dozor.

Bronislava Nechvátalová (třídní učitelka)

Výlet 7. tř.