Šílený týden

     22. – 26. 5. 2023 se uskutečnil „Šílený týden“, kdy se žáci i učitelé měli obléct podle daného tématu. Každý den bylo jiné téma. V pondělí byla 80. léta, v úterý bylo téma pohádka, ve středu téma horor, ve čtvrtek formální schůzka a v pátek byl pravěk. Nejlépe na tom byla 5. třída, ve které se pokaždé zúčastnili skoro všichni. A s nimi to také vyhrála paní učitelka Šťastná, která opět nezklamala a každý den byla jednoznačně nejlepší.

     Všem žákům a učitelům děkujeme, že jste se zúčastnili. Myslíme si, že to byla další dobrá a povedená akce.

                                                                                                                                                         Devátá třída

 

smiley Skutečně povedená akce. Děkuji všem rodičům, kteří vydrželi celotýdenní maraton, kolegům za účast a deváťákům za zorganizování akce. Ve škole panovala skvělá atosféra a všichni se dobře bavili. 

Vojtěch Vrána, řš. 


Zobrazení: Alba | Podle data

Šílený týden


tisk Tisknout   ↑ Nahoru