Putování za pohádkou

Zdravíme návštěvníky pohádkové stezky,

díky Vaší přízni na  čarodějnické stezce byla vytvořena pohádková stezka v prvním víkendu června. Jednalo se o pohádkové kulisy, které jsme vyráběly za pomoci dětí ve školní družině.

Stezka byla vytvořena v podobném duchu, cesta byla vyznačena erbem Nové Říše a otázky ke konkrétním pohádkám. Cílem bylo použít písmenko z uhodnuté otázky do tajenky, která zněla:

V měkké peřině poklad leží, pán lesa ho střeží.

V cíli nám návštěvníci zanechali vyluštěnou tajenku v truhle, ze které jsme napočítali 127 účastníků. Za což jsem Vám moc vděční. I za nepříznivého počasí jste vyrazili a cestu prošli od začátku až do konce, někteří i víckrát. smiley

Za pohádkou stezku jsme Vás odměnili měšcem, ve kterém jste dostali čokoládové penízky a kamínky vytvořené ke hře piškvorky. Doufáme, že se nám podaří v příštím školním roce vytvořit další stezku.

Ještě jednou děkujeme za účast a přejeme klidné prožití letních prázdnin.

Eva Nehybová, Lenka Němcová