Prvňáčci v knihovně

Žáci 1. třídy v listopadu navštívili místní knihovnu. Paní Dorňáková děti přivítala a seznámila je s pravidly půjčování. Vysvětlila jim, jak jsou knihy uspořádány a kde mají hledat knihy pro děti. Děti si vyzkoušely vyhledat písmeno svého jména. Pak si děti vyslechly ukázky z nové knihy. Každý si pak mohl prohlédnout knihy podle svého zájmu. Na závěr dala paní vedoucí dětem průkazku do knihovny. Každý prvňáček má průkazku do konce školního roku zdarma. Už teď je ve třídě několik dětí, které knihovnu navštěvují. Věřím, že všichni získají kladný vztah ke čtení a budou náruživí čtenáři.

                                                                                                                        Ivana Misařová


Zobrazení: Alba | Podle data

Prvňáčci v knihovně


tisk Tisknout   ↑ Nahoru