Provoz mateřské školy během velkých prázdnin

Provoz mateřské školy bude pro zájemce v červenci od 1. 7. do 15. 7. a v srpnu od 25. 8. do 31. 8. 2022. Zájemci se budou moci zapsat do připravených formulářů, jako již tradičně umístěných v šatně jednotlivých tříd. Pro děti, které se budou vzdělávat v období velkých prázdnin, je výše úplaty stanovena na částku 175 Kč, v případě druhého dítěte 150 Kč. Pro děti, které se v červenci a srpnu vzdělávání účastnit nebudou, je výše úplaty stanovena na částku 75 Kč. Veškeré informace týkající se úplaty za předškolní vzdělávání naleznete ve školním řádu.

Nový školní rok bude začínat ve čtvrtek 1. 9. 2022

Informace o rozdělení dětí do tříd v novém školním roce budou uveřejněny na webových stránkách a na dveřích mateřské školy v posledním srpnovém týdnu.