Provoz mateřské školy během velkých prázdnin

Provoz mateřské školy bude pro zájemce v červenci od 3.7. do 14.7. a v srpnu od 28.8.-1.9.2023. Toto je prázdninový provoz. Zájemci se budou moci zapsat do připravených formulářů, jako již tradičně umístěných v šatně jednotlivých tříd. Pro děti, které se budou vzdělávat v období velkých prázdnin, je výše úplaty stanovena na částku 175 Kč, v případě druhého dítěte 150 Kč. Pro děti, které se v červenci a v srpnu vzdělávání účastnit nebudou, je výše úplaty stanovena na částku 75 Kč. Veškeré informace týkající se úplaty za předškolní vzdělávání naleznete ve školním řádu.

V provozu bude mateřská škola od pondělí 4.9.2023.

Informace o rozdělení do tříd v novém školním roce budou uveřejněny na webových stránkách a na dveřích mateřské školy v posledním srpnovém týdnu.