Projektový den s Romanem Stašou

Ve středu 15. 9. 2021 se žáci 9. ročníku s třídní učitelkou zúčastnili projektového dne s vítězem MasterChef Romanem Stašou. Již od rána plnili žáci úkol, který jim zadal Roman. Připravovali pro něj dezerty. Dívky připravovaly tiramisu, chlapci pekli brownies a nemohl chybět ani uvítací drink – melounová limonáda. Žákům šla práce od ruky a dezerty se jim opravdu vydařily. Pochvalu dostali i od Romana. Ten jim na oplátku předvedl něco málo ze svého kuchařského umění. I ostatní žáci naší školy měli možnost setkat se s Romanem Stašou a krátce s ním pohovořit. Děkujeme Evě Nehybové, která pro nás možnost strávit několik hodin s touto celebritou zajistila.

Bronislava Nechvátalová, TU 9. tř.

 

 

Děkuji paní vychovatelce Evě Nehybové za zajištění projektového dne a paní třídní učitelce Bronislavě Nechvátalové za přípravu projektu se svou třídou. Ve škole to žilo, žáci mají na co vzpomínat. Skvělé.

Vojtěch Vrána, řš.


Zobrazení: Alba | Podle data

Projektový den s Romanem Stašou


tisk Tisknout   ↑ Nahoru