Poznej Kraj Vysočinu

Dne 25. 3. se naše škola zúčastnila soutěže Poznej Kraj Vysočinu. Do krajského kola byli nominováni Šimon Hájek a Lucie Brychtová (nejlepší řešitelé školního kola).

Žáci soutěžili ve znalostech, které se zaměřují na region našeho kraje z hlediska zeměpisného, kulturního, historického a společenského. Pro všechny soutěžící zástupci Kraje Vysočina připravili drobné dárky a pro čtyřicet nejlepších jednodenní návštěvu Prahy spojenou se zajímavým kulturním programem.

Mezi čtyřicítku nejlepších řešitelů se naši žáci nedostali, ale i tak měli možnost podívat se do prostor krajského úřadu, bylo pro ně připraveno pohoštění formou švédských stolů a zúčastnili se zajímavé přednášky o tom, jak se dělá komiks.

Děkuji Šimonu Hájkovi a Lucii Brychtové za reprezentaci a doufám, že i v příštích letech se naše škola zapojí do této soutěže, která je velmi dobře připravena, a díky ní si děti rozšiřují znalosti o kraji, ve kterém žijí.

                                                                                              Bronislava Nechvátalová


Zobrazení: Alba | Podle data

Poznej Kraj Vysočinu


tisk Tisknout   ↑ Nahoru