Pasování na čtenáře - 1. třída

          Ve středu 24. 5. 2023 se pro první třídu konala slavnostní událost PASOVÁNÍ NA ČTENÁŘE. Při této akci jsme oslavili celoroční práci malých prvňáčků, při které se naučili číst a tím mohli být vpuštěni do světa pohádek, příběhů a básniček.

           Akce byla pořádána ve spolupráci s paní Dorňákovou, místní knihovnicí v knihovně v Nové Říši. Za milé přijetí, sladké překvapení, občerstvení a pexeso jí velmi děkujeme.

          Za pomoc při organizaci akce děkuji i dívkám z deváté třídy a paní asistentce Haně Peškové. Prvňáčci na občerstvení upekli ve školní kuchyňce sýrové tyčinky, které byly jako překvapení pro paní knihovnici i další hosty. Akce byla moc pěkná. Děti svou první zkoušku zvládly perfektně.

Markéta Veselá

 

          Rád bych poděkoval paní třídní učitelce Markétě Veselé za přípravu skutečně mílé akce. Věřím, že všichni přítomní si užili chvilku klidu a pohody. 

Vojtěch Vrána, řš


Zobrazení: Alba | Podle data

Pasování na čtenáře - 1. třída


tisk Tisknout   ↑ Nahoru