Olympiáda Aj - školní kolo

Olympiáda Aj - školní kolo

          V týdnu od 13. do 17. února proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Z druhého stupně se ho zúčastnilo kolem 60 žáků. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, kategorie I.A byla pro žáky šestého a sedmého ročníku, kategorie II.A pro žáky osmé a deváté třídy. Na všechny soutěžící byly připraveny dva úkoly – poslech a porozumění textu (Listening and Reading). Nejúspěšnější řešitelé z každé kategorie budou vysláni na okresní kolo, které se uskuteční v úterý 14. března v Jihlavě. V kategorii I.A nás bude reprezentovat Annemarie Havlíčková ze 4. třídy a v kategorii II.A Barbora Straková z 9. třídy. Oběma děvčatům budeme držet palce.

                                                                                                                            Jana Plunderová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru