Návštěva budoucích prvňáčků

Ve čtvrtek 24. 3. 2022 navštívili naši školu budoucí prvňáčci. Pod vedením paní učitelky Veselé se přišli podívat do své budoucí třídy, vyzkoušeli si práci na digitálním panelu a zkusili si přihlásit se.

Dalším programem byla hra, díky které se naučili orientovat ve škole. Budoucí prvňáčci tedy vědí, kde je jejich budoucí třída, kde jsou WC, družina, sborovna, Přespolní místnost a ředitelna. To je dobrá zpráva také pro rodiče prvňáčků. Vaše děti Vás k zápisu 8. 4. 2022 od 14:00 dovedou samostatně. J

Dále se šli podívat do učebny chemie, kde jim pan učitel Šimek s žáky deváté třídy předvedli pokus s ohněm.

Děkuji všem, kdo se na akci podíleli, bylo to moc milé.

Vojtěch Vrána, řš.


Zobrazení: Alba | Podle data

Návštěva budoucích prvňáčků


tisk Tisknout   ↑ Nahoru