Motýlková třída - výlet

Ve středu 15. 6. 2022 pojedou děti z Motýlkové třídy na výlet do dětské herny v Panském dvoře v Telči. S sebou: vhodné oblečení a obuv, batůžek s pláštěnkou a malým oplatkem. Svačinu a pití zajistí mateřská škola. Na výlet vybírají paní učitelky ve třídě 100 Kč.

Odchod z mateřské školy již v 6:25 hod. Návrat na oběd. Děti, které půjdou po obědě domů bude možné vyzvedávat od 13:00 do 13:15 hod.

Protože se budeme přepravovat veřejnou autobusovou linkou, nemůžeme na nikoho čekat.

Předem se omlouváme za tak včasný odjezd, ale společnost ICOM transport na některých svých linkách používá minibusy. Naše žádost o zařazení většího autobusu byla zamítnuta, protože velikost autobusu je zakotvena ve smlouvě a nelze ji upravit ani při vyšším počtu pasažérů, proto musíme využít dřívějšího spoje, který zajišťuje velký autobus. Děkujeme za pochopení.