Lyžařský kurz

Od pondělí 10. 1.  až do pátku 14. 1. 2022 se žáci sedmé a osmé třídy mohli zúčastnit lyžařského výcviku, který letos probíhal v nedalekém skiareálu Čeřínek.

První den nás trošku zlobilo počasí, odměnou však byl čerstvý prašan, který do rána napadl a společně se čtyřmi příjemně slunečnými dny, které následovaly, vytvořil ideální podmínky pro lyžování.

Žáci si během týdne mohli osvojit základní lyžařské dovednosti a užít si spoustu zábavy, kterou tento sport bezpochyby přináší. Získané dovednosti pak mohli dále rozvíjet během nočního lyžování, kde již neprobíhala výuka a bylo možné užít si radost spojenou s jízdou po téměř prázdné sjezdovce.

Zbylý čas jsme obvykle vyplnili poslechem hudby, povídáním, hraním deskových her nebo například procházkou či ranním během.

Děkujeme za důvěru rodičů, kteří nám na týden svěřili jejich děti a doufáme, že si i oni lyžařský výcvik užili a uchovají si hezké vzpomínky.

Jakub Šimek

Lyžařský kurz