Leden, únor v družině 2

V lednu po návratu z vánočních prázdnin se tvořilo a rozebíralo téma Tří králů. Vyráběli jsme společnou práci na výstavu do Telče se zimní tématikou. Druhý lednový týden nás čekala zimní zvěř, kde jsme tvořili a dozvěděli se, jak zvířata správně přikrmovat a další zajímavé, užitečné informace. Při pobytu venku jsme krmili ptáčky. Koncem měsíce nás provedla témata: zimní sporty a sněhuláci.

V únoru jsme se zabývali tématy: masopust a karneval – prožili odpoledne plné her, tanců a zábavy při družinovém karnevalu, vytvořili si typické znaky masopustu jako jsou jitrnice, koláče a masky. Naposledy nás čekala témata: bacily, nemoci, zdraví. Zimní období jsme ukončili zimním pětibojem.

 

                                                                                                                                   Martina Přinosilová


Zobrazení: Alba | Podle data

Leden, únor v družině 2


tisk Tisknout   ↑ Nahoru