Leden, únor v družině 1

Leden nám letos bohužel nedopřál užít si venku sněhových radovánek, ale my jsme si poradili a sněhuláky jsme si vyrobili z papíru. Přidali jsme k tomu Paní Zimu a přesýpací sněžítka. Nezapomněli jsme ani na Tři krále. Nechybělo ani povídání o tom, jak můžeme v zimě pomáhat zvířátkům. Využili jsme mrazivého počasí a vyrazili jsme ven na ledovou procházku, spojenou s krmením ptáčků. V únoru jsme si povídali o masopustu, užili jsme si společný karneval v tělocvičně. Vyrobili jsem si klauny. Povídání o bacilech, které nás mohou v zimě bacit, jsme spojili s jejich tvořením a také ochutnávkou různých druhů ovoce a zeleniny. Krásně barevnými ptáčky lákáme blížící se jaro.

                                                                                                                      Renata Vidláková


Zobrazení: Alba | Podle data

Leden, únor v družině 1


tisk Tisknout   ↑ Nahoru