Jsme partnerskou školou talentify.me

Jsme partnerskou školou talentify.me

Jsme velmi rádi, že jsme se mohli stát partnerskou školou projektu talentify.me.

Registrujte se pomocí školního e-mailu s příponou: @zsnovarise.cz

 

Co je talentify.me?

Talentify.me podporuje prostřednictvím online platformy ww.talentify.me učení mezi vrstevník (tzv. peer-to-peer). Funguje jako vzdělávací sociální síť, kde se mezi sebou najde dvojice doučující - doučovaný podle předmětu a věku a domluví si lekci. Ta se odehraje osobně, nebo online, ať už v integrované virtuální učebně či jinde. Platforma je zdarma! Pro uživatele je bezpečná, při každé registraci se ověřuje, jestli uživatel skutečně navštěvuje naši školu.

 

Jak si to mám představit?

Společné učení je založené na vzájemné pomoci uživatelů. Talentify.me tak nedělá z dětí pouhé příjemce pomoci, ale aktivně je vede k tomu, aby samy hledaly své přednosti a nabídly je okolí. Například jeden žák je pokročilý v matematice, ale nejde mu tak dobře čeština. Na talentify.me jsou motivování, aby doučování nabízeli zdarma. Za doučování pak dostávají body navíc do Bonusového klubu – body získávají obě strany, doučující o něco víc. Body mohou proměnit za odměny od partnerů projektu.

 

Proč tato platforma existuje?

Protože nabízí alternativu ke klasickému doučování.

 

Doučování je záležitost dospělých (?)

O doučování většinou rozhodují rodiče, doučují další dospělí. Tantify.me vrací část zodpovědnosti za vlastní vzdělávání dětem.

 

Pokud by vás zajímaly další informace, prosím pište na email: zastupce@zsnovarise.cz

 

                                                                                                                                          Mgr. Hana Petrů

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru