Jechovec - 5. třída

Ve středu 23. 3. za krásného jarního počasí jsme se celá třída vyrazili podívat na velké bleduliště do přírodní rezervace Jechovec u Staré Říše. Vydali jsme se pěšky na cestu dlouhou asi 5 km.

Před vstupem do rezervace nás paní učitelka upozornila na tabuli, kde jsme se dozvěděli, jak se v rezervaci máme chovat. Tolik bledulí na jednom prostoru někteří z nás ještě nikdy neviděli. Udělali jsme si spoustu fotek, abychom se měli doma čím pochlubit.

Cestu jsme v pohodě zvládli pěšky nejen tam, ale i zpět, i když pro jistotu jsme měli v záloze na zpáteční cestu jízdu autobusem. Tu jsme nakonec nevyužili, raději jsme se rozhodli jít zase po svých. Vždyť bylo tak krásně…

Jana Šimková, třídní učitelka


Zobrazení: Alba | Podle data

Jechovec - 5. třída


tisk Tisknout   ↑ Nahoru