Halloweenská stezka

V pátek 4. listopadu naše škola ztemněla, ukázala tmavá zákoutí, změnila se ve strašidelný dům a byla připravena na večerní návštěvníky. Letošní deváťáci si pro všechny žáky připravili strašidelnou stezku. Děti z prvního stupně, které se chtěly bát, přišly už v pět hodin navečer. Bylo o ně dobře postaráno v tělocvičně školy. Mohli si vyrobit dýni, vymalovat obrázky s halloweenskou tematikou, nebo si zkusit sáhnout do velké sklenice plné čehosi. Nakonec se vydaly na cestu. Některé děti byly statečné, některé se bály a ukázaly, jak umí strach překonat, některé se dokonce neodvážily.

Žáci druhého stupně přišli v sedm večer. Ti se nejdříve pokusili vyřešit vraždu. Seznámili se s jedním odloženým případem, kde nebyla dosud vražda objasněna, a zahráli si na detektivy. Pravděpodobně případ vyřešili. Potom je všechny čekala stezka plná překvapení, pavouků, strašidel,… Někteří se také báli, nebo se alespoň jednou nechali vylekat.

Všem zúčastněným děkujeme za to, že si i přes nepřízeň počasí udělali čas a že se chtěli přijít bát.

9. třída, Jana Plunderová