Halloween v ZŠ

Dne 3. listopadu se žáci 9. třídy chopili organizace halloweenské stezky, která oživila atmosféru naší základní školy. Přestože přípravy nebyly úplně lehké, věříme, že výsledek stál za to, a doufáme, že si tuto událost všichni užili.

Stezka neprocházela pouze školou. Vzrušující okamžiky bylo možné prožít také ve sklepě a na školní zahradě, kde na účastníky čekala celá řada hororových postav a strašidel. Před cestou byly pro mladší spolužáky v tělocvičně připraveny hry, omalovánky a spousta zábavy. Pro žáky druhého stupně bylo na programu řešení napínavé vraždy.

Během cesty mohli spolužáci zažít celou řadu pocitů. Někteří stezku procházeli se strachem a obavami, jiní ji naopak prošli s naprostým klidem. Díky vám všem se podařilo vytvořit nejen strhující zážitek, ale i skvělou atmosféru celé akce. Vše jsme díky tomu užili i my deváťáci. Zkrátka skvělý Halloween!

Žáci 9. třídy.

Halloween v ZŠ