Fotografování v mateřské škole

V pátek 10. 6. 2022 od 8:30  proběhne v mateřské škole společné fotografování dětí. Za příznivého počasí se budeme fotit na zahrádce za nepříznivého v budově mateřské školy. Cena společné fotografie je 45 Kč (vybírají paní učitelky ve třídě). Oblečení na fotografování připravte dětem do skříněk v šatně. Děti se budou fotit až po svačince a hrozí, že by si mohly oblečení ušpinit.

Individuální fotky jsou po dohodě také možné. Portrét 1 dítěte – cena 15 Kč/kus. Skupinka dětí (kamarádů, sourozenci) – min. tolik kusů kolik je fotce dětí - cena 15 Kč/kus. Zájemci se nahlásí paní učitelce ve třídě.

Fotografie budou hotové do konce školního roku a fotografování zajistí stejně jako v loňském roce paní Veronika Besedová