Florbal Třešť

V úterý 7. března se v Městské sportovní hale v Třešti konal florbalový turnaj, kterého se zúčastnilo celkem šest týmů z různých škol. Mezi nimi ZŠ Třešť, ZŠ Telč Hradecká, ZŠ Telč Masarykova, ZŠ Batelov, Gymnázium Telč a Základní škola a Mateřská škola Nová Říše.

Naši hráči se na turnaji snažili podat co nejlepší výkon a bojovat o co nejlepší umístění. A i přes to že se jim naše hráčka Katka Suchá zranila a turnaj kvůli podvrknutému kotníku nedokončila, nevzdali se a dál bojovali. Druhá naše hráčka naopak sklidila úspěch u fanoušků, kteří ji hojně skandovali a podpořili tak naše hráče.

Naši hráči nakonec obsadili na turnaji šesté místo. I když to není nejlepší výsledek, myslím, že naši hráči nezklamali a mohou být spokojeni s tím, co dokázali. Dobré je, že se na turnaji mohli ukázat a porovnat své schopnosti s hráči z jiných škol.

Doufáme, že se podobných akcí budou naše týmy v budoucnu účastnit stále více a bude se jim také lépe dařit.

Jakub Šimek

Florbal Třešť