Bleduliště Jechovec - 5. třída

          Dne 21. 3. 2024 jsme se celá 5. třída vydali na dopolední přírodovědnou vycházku do lesa Jechovce u Staré Říše, kde se takto brzy zjara objevuje veliké bleduliště. Počasí nám moc přálo, bylo teplo, svítilo sluníčko a nefoukal žádný vítr.

          Cesta nám rychle ubíhala a za hodinu a čtvrt jsme byli na místě. Zjistili jsme, že vstupujeme do přírodní rezervace, proto jsme si vysvětlili, jak se zde budeme chovat a hlavně, kudy budeme chodit, abychom krásné bledulky moc nepoškodili. A že jich tu bylo…

          Pořídili jsme spoustu fotek, prošli si téměř celé chráněné území a ve čtvrt na 11 jsme se pomalu začali vracet, abychom stihli autobus ze Staré Říše domů.

          V nohách jsme měli asi 7 km, trochu nás bolely, ale byli jsme spokojení a vycházka se nám moc líbila.

                                                                      Zapsala J. Šimková


Zobrazení: Alba | Podle data

Bleduliště Jechovec - 5. třída


tisk Tisknout   ↑ Nahoru