Betlém stars game no5

          Ve čtvrtek 22. 12. 2022 se uskutečnil zápas Betlém stars game no5. Jde o tradiční sportovní akci mezi učiteli a žáky naší školy o putovního sněhuláka. Bohužel v předchozích letech se turnaj nemohl uskutečnit. Letos to možné bylo a uskutečnil se již 5. ročník.

 

       

          Učitelé nejprve poměřili své síly s žáky v basketbalu. V letošním školním roce basketbal vyhráli učitelé s velkým náskokem. Dále následoval florbal, kde dominovali žáci. Ti zvítězili o 3 branky. Následoval tedy rozstřel. Každý z týmů házel deset  trestných hodů na basketbalový koš. Stav byl dlouho vyrovnaný 2:2. Posledním hodem rozhodli učitelé o svém celkovém vítězství.

          Jsem rád, že se nikomu nic nestalo a věřím, že si sport všichni užili. Někteří žáci porážku nesli těžce, ale příští rok může být situace opačná. Sláva vítězům, čest poraženým. smiley

Vojtěch Vrána, řš.

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Betlém stars game no5


tisk Tisknout   ↑ Nahoru