Anglický jazyk - tandemová výuka ve 4. třídě

          Ve čtvrté třídě v letošním školním roce probíhá tandemová výuka. Hodinu realizují dva učitelé, kteří se společně podílejí na její přípravě a realizaci.

          V úterý 25. 10. 2022 byla hodina tematicky zaměřena na blížící se oslavy svátku Halloween. Paní učitelky se oblékly do kostýmů čarodějnic, někteří žáci využili příležitosti a na hodinu si také přinesli kostýmy různých nadpřirozených bytostí. Hodina byla pojata zábavně, žáci si v hodině mohli zazpívat, zatancovat, a přitom se naučit i spoustu zajímavostí spojených s oslavami Halloweenu.

          Na konci hodiny nemohla chybět ani koleda, kterou se děti musely naučit, a za odměnu si mohly vybrat z pavoučího košíku sladkou odměnu.

                                                                                                              J. Plunderová, B. Nechvátalová


Zobrazení: Alba | Podle data

Anglický jazyk - tandemová výuka


tisk Tisknout   ↑ Nahoru