Výuka 6. 12. - 10. 12. 2021

Výuka  6. 12. - 10. 12. 2021

Vážení rodiče, žáci,

v týdnu od 6. 12. do 10. 12. 2021 by probíhala výuka prezenčně stejným způsobem, jako probíhala v minulém týdnu.

• Pokud by někdo z žáků zůstal doma v karanténě a byla  pro něj vhodná distanční výuka, kontaktujte, prosíme Vás, třídního učitele.
  • Chybějícím nemocným žákům pošleme po Vaší domluvě s třídním učitelem domácí úkoly jako při běžném onemocnění.

Děkujeme za spolupráci  a přejeme příjemný den.

Vojtěch Vrána, řš.

Karanténa žáků podle KHS Jihlava

• Karanténa končí negativním výsledkem RT-PCR testu a absencí klinických příznaků onemocnění covid-19, NEJDŘÍVE PO 7 DNECH OD POSLEDNÍHO KONTAKTU S POZITIVNĚ TESTOVANOU OSOBOU.
  • V případě, že žák v průběhu nařízených karanténních opatření nepodstoupí RT-PCR test, ukončí se karanténní opatření po 14 dnech od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou.
  • V případě, že se v době nařízených karanténních opatření u osoby objeví klinické příznaky onemocnění COVID-19, provede se RT-PCR test.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru