INFORMACE PRO ŽÁKY ZŠ NAVŠTĚVUJÍCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNU

PŘIHLÁŠKA

Přihlášku na stravování je nutné odevzdat do poloviny září v kanceláři školní jídelny. Přihlášku je možné získat u vedoucí MŠ, kde rodiče zároveň obdrží přihlašovací údaje. Od 8:00 do 14:00, případně po domluvě s vedoucí školní jídelny na tel. 567 318 109.

PLATBA

Úhrada stravy se provádí v hotovosti u vedoucí ŠJ, nebo formou trvalého příkazu u jakéhokoliv peněžního ústavu.

ČIP

Při odevzdání vyplněné přihlášky na stravování v kanceláři ŠJ, obdrží žáci přihlašovací jméno a heslo, kterým bude možné přihlašovat nebo odhlašovat stravu přes webové stránky školy.

Současně s přihlašovací mi údaji obdrží žák čip, který bude sloužit k výdeji stravy na terminálu umístěném ve školní jídelně.

Čip je zálohován částkou 100,- Kč a po ukončení školní docházky je nutné nepoškozený čip vrátit zpět do jídelny a záloha mu bude vrácena.

Čip na stravování nelze předat jiné osobě a jeho ztrátu je nutné ihned nahlásit.

Martina Drexlerová, vedoucí ŠJ

tisk Tisknout   ↑ Nahoru