Soutěžíme s Woca Bee - 2. místo, krajské kolo

Soutěžíme s Woca Bee - 2. místo, krajské kolo

Uspěli jsme v okresním kole Jazykového Woca Bee šampionátu!

     Naše škola se koncem října zapojila do pátého ročníku inovativní soutěže pro školy s názvem Jazykový WocaBee šampionát. Už jsme Vás o tom informovali dříve. S radostí oznamujeme, že 5. třída se v této soutěži v rámci okresu Jihlava umístila na vynikajícím 2. místě a postoupila do krajského kola.
     To probíhá právě v těchto dnech, kdy žáci soutěží o postup do celostátního kola soutěže, ve kterém můžeme získat další ceny příspěvek na modernizaci škol v hodnotě 150 000 Kč. Soutěž vyvrcholí mezinárodním finále, ve kterém se utkají ty nejlepší třídy z 8 zemí!

     Žáci se v aplikaci učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem. V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků, měřená počtem bodů získaných za procvičování slovíček. Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se i naučí.
     Každý žák 5. třídy získal během okresního kola denně v průměru 127 WocaPoints bodů, což činí přibližně 84 správných odpovědí za den.
Třídy v šampionátu soutěží jako tým, takže v jazycích se zlepšují skutečně všichni žáci a slovíčka se naučí včetně správné výslovnosti.

     Tou nejdůležitější výhrou však bude zlepšení jazykových vědomostí našich žáků a jejich motivace k učení jazyků, které jsou v dnešní době mimořádně důležité.
Jsme velmi rádi, že na naší škole dáváme prostor moderním technologiím a učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který žáky baví a přináší jim skutečné výsledky!
 

     Zkuste proto žáky 5. třídy tento týden maximálně podpořit, aby získali co nejvíce bodů. Držíme jim palce!

 

     Všechny informace o soutěži, jakož i její průběžné výsledky, jsou k dispozici na:

www.wocabee.app/soutez

 

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru