Provoz tělocvičny

Vážení sportovci,

provoz tělocvičny je obnoven. Bohužel z nařízení MŠMT nadále platí značná protipandemická omezení provozu. Pokud se rozhodnete za těchto podmínek využít tělocvičnu, kontaktujete nás, prosíme Vás, s dostatečným časový předstihem, abychom zajistili úklid. Děkujeme.

Nařízení MŠMT:

• Provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorech staveb (např. tělocvičny, hřiště, kluziště, kurty, ringy, herny bowlingu nebo kulečníku, tréninková zařízení) a tanečních studií, posiloven a fitness center je omezen tak, že provozovatel neumožní přítomnost více návštěvníků, než je 1 osoba na 15 m2 vnitřní plochy sportoviště, která je přístupná veřejnosti, více než 12 osob ve skupině a více než 30 osob celkem na vnitřní ploše sportoviště, která je přístupná veřejnosti, s tím, že všechny přítomné osoby prokáží, že splňují podmínky stanovené v bodu I/18  Mimořádného opatření vlády.pdf, s výjimkou dětí mladších 6 let věku.
  • Přítomnost veřejnosti v jiných vnitřních prostorech, jako jsou šatny, sprchy apod., se zakazuje.

Tyto podmínky neplatí pro:

• sportovní přípravu, kterou provádí osoby v rámci výkonu zaměstnání, výkonu podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti jako přípravu pro sportovní akce konané v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy, a sportovních akcí, které nejsou zakázány.
  • sportovní činnost ve školách nebo školských zařízeních a vysokých školách, kde to mimořádná opatření umožňují,

Vojtěch Vrána, ř. š.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru