Jdi na obsah Jdi na menu
 

2. sběrový týden - vyhodnocení

31. 5. 2017

Včera 30. 5. 2017 proběhlo vyhlášení nejlepších sběračů druhotných surovin v naší škole. Děkujem všem žákům a zejména rodičům, kteří se na sběru podíleli. Výsledky shrnuly paní učitelky Misařová a Nechvátalová do přehledných tabulek.

Nejlepší sběrači byli odměněni finančním darem a pomocníci sladkou odměnou.

Nejlepším sběračem druhotných surovin se stává Karolína Krupilová ze 4. třídy, která se umístila na 1. místě ve sběru papíru (přinesla necelé 2 tuny) a na 2. místě ve sběru hliníku (přinesla necelých 70 kg). Tímto bych rád poděkoval Karolíně i jejim rodičům za vynaložené úsilí. Karolině Krupilové uděluji Pochvalu ředitele školy.

Vojtěch Vrána, řš.

nejlepsi-papir.jpg

 

nejlepsi-hlinik.jpg

 

nejlepsi-vicka.jpg

 

sber-17--tridy.jpg

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky 2. sběrový týden - vyhodnocení