Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rekonstrukce 2016

7. 9. 2016

O prázdninách se na škole budovalo. Rekonstrukcí prošlo topení na celé škole, kdy jsme měnili veškeré kohouty na topení. ¾ z nich mají termostatickou hlavu na regulaci teploty. Výměnu prováděl pan Martin Smejkal.

kohouty-1.jpg

Došlo také k vyčištění podlahy v tělocvičně vodní parou. Je až neuvěřitelné, jak to v tělocvičně prokouklo.

Neopomněli jsme ani na mateřskou školku, kde se podařilo vyměnit osvětlení v jedné ze tří tříd. Rekonstrukci prováděl pan Jaroslav Zabloudil.

Největší, razantní, úpravy se ale týkaly Přespolní místnosti a Družiny. Vybourání a zasazení nových dveří mezi Přespolní místností a Družinou prováděli zaměstnanci obce.

dvere-w.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekonstrukci podlahy provedl pan Petr Macek, který položil 2 vrstvy OSB desek a lino. Tohoto typu lina bylo v České republice posledních 90 m2.

31w.jpg

Dále rekonstrukce osvětlení, zavedení nové elektriky a připojení nových elektrospotřebičů prováděl pan Jaroslav Zabloudil.

linka5w.jpg

Novou kuchyňskou linku a skříně do družiny pro nás vyrobil pan Vladimír Houzar, kterému děkujeme nejen za krásný nábytek, ale také za sponzorský dar, který poskytl naší škole.

Rekonstrukci vodovodu v těchto dvou místnostech a zavedení teplé vody do kuchyňky provedl náš pan školník a výmalbu provedl pan malíř Karel Leupold.

         Díky prostředkům od našeho zřizovatele jsme mohli nakoupit také nové stoly a židle do kuchyňky, a také trochu vybavit Spisovnu. Regály pro nás vyrobil a nainstaloval pan Vladimír Houzar.

spisovna9w.jpg

Rád bych tímto poděkoval všem, kdo se podíleli na rekonstrukci školy. S prací jsme moc spokojeni a případným zájemcům o Vaše služby poskytneme kladné reference. smiley Děkujeme.

Fotografie z rekonstrukcí si můžete prohlédnout v galerii.

 

Náhledy fotografií ze složky Rekonstrukce 2016