Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ohlédnutí za školním plesem 2018

16. 11. 2018

           V loňském školním roce, konkrétně 18. února 2018, se uskutečnil v pořadí druhý školní ples po obnovení tradice. Celým plesem nás provázela již velice známa kapela GdeGdo, jejíž složení je z našich bývalých žáků.

 

gde-gdo-w.jpg

 

           Určitě nemluvím sám za sebe, když řeknu, že to rozjeli ve velkém stylu a hudba v jejich podání se líbila všem.smiley

           O program plesu se postarali žáci 9. třídy, kteří si pilně připravovali předtančení již od září.

 

1w.jpg

 

           Co k vystoupení více dodat? smiley Bylo to naprosto skvělé. Taneční ztvárnění cesty kolem světa nám zůstane v srdci. Zejména pak paní třídní učitelce Bronislavě Nechvátalové, která se svými žáky předtančení organizovala.

 

2w.jpg

 

           Rád bych také ještě jednou poděkoval všem sponzorům, kteří přispěli svými dary do soutěže o ceny. Mezi sponzory patří zejména rodiče našich žáků a přátelé školy. Jako poděkování uvádím jejich soupis. Děkujeme.

 

seznam-sponzoru---osoby-2018.jpg

 

seznam-sponzoru---firmy-2018.jpg

 

           O hladký průběh celého plesu se starali skoro všichni zaměstnanci celé organizace školy. Každý měl svůj úkol a jsem rád, že se vše podařilo. Ještě jednou všem děkuji.

           Bez aktivní pomoci rodičů bychom ples nemohli zvládnout. Proto bych rád poděkoval všem rodičům, kteří nám věnovali čas a pomohli nám s organizací. Jedná se zejména o členy výboru SPŠ ZŠ Nová Říše, NOKUSu a další rodiče. Spoléháme na Vás s pomocí také při letošním školním plesu.

          Z výtěžku plesu se podařily získat sety sešitů a pracovní sešity pro všechny žáky naší školy na celý školní rok 2018/19. Těšíme se na další spolupráci.

          Tímto bych Vás rád pozval na školní ples pořádaný 9. 2. 2019. Deváťáci pilně nacvičují předtančení a jsem moc zvědavý, jaké téma zvolili. Zatím nám ho neprozradili. smiley

Vojtěch Vrána, řš.

 

Náhledy fotografií ze složky Ohlédnutí za školním plesem 2018