Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ohlédnutí za školním plesem 2017

10. 10. 2017

           V loňském školním roce se naší škole podařila obnovit tradice školního plesu. Ples se uskutečnil 18. února 2017 v Kulturním domě v Nové Říši. Celým večerem nás provázela hudební skupina GdeGdo, jejíž složení je kompletně z našich bývalých žáků, což nás velmi těší.

          O program plesu se postarali žáci 9. třídy se svým předtančením, které naprosto bezchybně na plese předvedli.

 

          Samotný ples by se nepodařilo zorganizovat bez pomoci všech sponzorů, kteří přispěli především cenami do soutěže o ceny. Mezi sponzory patří rodiče našich žáků, přátelé školy a firmy místní i z okolí.

 

sponzori-ples---firmy.jpg

sponzori-ples---rodice.jpg

          O samotný chod plesu se starali učitelé ZŠ a MŠ Nová Říše, na pomoc přišli rodiče a i někteří bývalí žáci. Všem, kteří se jakýmkoliv způsobem zapojili do pomoci ať už věcným darem, svou vlastní prací a především svou účastí na našem plese velice děkujeme. 

          Z výtěžku plesu se podařilo nakoupit pro všechny děti naší školy sety školních sešitů.smiley Těšíme se na další spolupráci s Vámi.smiley

Vojtěch Vrána, řš.

 

Náhledy fotografií ze složky Ohlédnutí za školním plesem 2017