Jdi na obsah Jdi na menu
 

Únor 2019 v MŠ

25. 4. 2019

            V únoru ovládlo všechny třídy bujaré masopustní veselí. Do školky přišla celá řada princezen, nejrůznějších zvířátek, superhrdinů, ale i čarodějnice, upír nebo strašliví piráti. Všechny děti si pořádně zatancovaly, zasoutěžily a nechyběl ani přípitek dětským šampaňským. Také žáci 9. třídy připravili pro děti z 1. stupně a budoucí prvňáčky karnevalový rej plný soutěží a her. V polovině měsíce nás navštívil pan Lubomír Hrdlička, který si s dětmi zazpíval, zatančil a prozradil jim tajemství vzniku kytary. Kromě pana Hrdličky přijala naše pozvání i paní učitelka Mgr. Jindřiška Šťastná a společně se svými malými sboristy nám udělala malý koncert. Abychom si zkrátili dlouhé čekání na jaro, hodně jsme tvořili a vyráběli, protože to mají děti nejraději!

Kateřina Hlaváčová

 

Náhledy fotografií ze složky Únor 2019 v MŠ