Jdi na obsah Jdi na menu
 

Říjen v MŠ 2019

21. 11. 2019

          V říjnu se v mateřské škole hodně tvořilo, vyrábělo, malovalo, zpívalo, ale hlavně hrálo divadlo! Ve všech třídách se dramatizovala pohádka O Veliké řepě. Děti z Kytičkové třídy, si zahrály i pohádku Zvířecí chaloupka a naši předškoláčci pohádku Zvířátka pod hříbkem. I říjnu nám počasí přálo, a tak jsme mohli trávit čas na zahrádce mateřské školy. V průběhu měsíce navštívil naši mateřskou školu pan Hořák ze záchranné stanice Křemešník se svými zvířecími kamarády. Mohli jsme si prohlédnout, ale i pohladit agamu, ježka ušatého, činčilu, korálovku a výra amerického. Zvířátka se líbila nejen dětem, ale i paním učitelkám. Pan Hořák si nepřál fotografování, proto nemáme z akce žádné fotografie.

Kateřina Hlaváčová

 

Náhledy fotografií ze složky Říjen v MŠ 2019