Jdi na obsah Jdi na menu
 

Říjen 2018 v MŠ

7. 11. 2018

I v říjnu nám počasí přálo, a tak jsme mohli trávit hodně času na zahrádce mateřské školy. Předškolní děti změřily své síly v atletickém trojboji. Běžely 50 m, házely míčkem a skákaly z místa do dálky. Všechny děti sportovaly s nadšením a v duchu fair play. V průběhu měsíce navštívil naši mateřskou školu pan Hořák ze záchranné stanice Křemešník se svými sovími kamarády, kteří se líbili nejen dětem, ale i paním učitelkám. V Motýlkové třídě propukly oslavy stého výročí vzniku Československa naplno. Děti se seznámily se státní hymnou, skládaly českou vlajku z pet-víček, vyráběly českého lva a společně se základní školou se zapojily do projektu Vlajky, tedy pokusu o český rekord - nejvíce vyvěšených vlajek během státního svátku. Děti z Kytičkové třídy vytvářely z keramické hlíny překrásné lístečkové mističky. Nechybělo ani tolik oblíbené cvičení s psychomotorickým padákem.

Kateřina Hlaváčová

 

Náhledy fotografií ze složky Říjen 2018 v MŠ