Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prosinec 2019 v MŠ

17. 1. 2020

           V prosinci nás čekalo mnoho krásného a děti se měly opravdu na co těšit. Začátkem měsíce navštívila naši mateřskou školu paní Kuncová s naučným programem Stopy zvířátek. Hned druhý den k nám do školky zavítala dlouho očekáváná návštěva. Samotný sv. Mikuláš s krásnými andílky a chlupatými čerty. Některé děti se návštěvy velmi obávaly, jiné se naopak hodně těšily. Čerti nám naštěstí nikoho do pekla neodnesli a Mikuláš s andílky obdaroval všechny děti, protože si to zasloužily. Poté k nám do školky zavítali žáci Základní umělecké školy, kteří si společně se svými učiteli připravili pro naše děti malý adventní koncert. Za jejich umění jsme je odměnili velkým potleskem. Jelikož nám počasí moc nepřálo, krátili jsme si čas ve třídě vyráběním, poznáváním a přípravou vánočního vystoupení. Největší očekávání přišlo až v druhé polovině měsíce, kdy jsme společně čekali, zda Ježíšek přinese nové hračky i k nám do školky. A skutečně přinesl a nebylo jich málo. Pod stromečkem na děti čekala dvě krásná kola, která využijme při pobytu na zahrádce. Dále děti pod stromečkem objevili stavebnice lego a lego duplo, plastelínu, knížky, autíčka, kočárky, míče, puzzle, dětské nářadí a mnoho dalšího.

Kateřina Hlaváčová

 

Náhledy fotografií ze složky Prosinec 2019 v MŠ