Jdi na obsah Jdi na menu
 

Posinec 2018 v MŠ

18. 1. 2019

           V prosinci nás čekalo mnoho krásného a děti se měly opravdu na co těšit. Začátkem měsíce navštívilo naši mateřskou školu divadýlko Malvína s pohádkou Jak se budí skřítkové. Hned druhý den k nám do školky zavítala dlouho očekáváná návštěva. Samotný sv. Mikuláš s krásnými andílky a chlupatými čertisky. Některé děti se návštěvy velmi bály, jiné se naopak hodně těšily. Čerti nám naštěstí nikoho do pekla neodnesli a Mikuláš nakonec obdaroval všechny děti, protože si to zasloužily. Jelikož počasí bylo pravé zimní, mohli jsme si užívat zimních radovánek na zahradě mateřské školy. Největší očekávání přišlo až v druhé polovině měsíce, kdy jsme společně čekali, zda Ježíšek přinese nové hračky i do školky. A skutečně přinesl. Pod stromečkem na děti čekaly nové dopravní koberce, autíčka, zelenina do kuchyňky, magnetické stavebnice, lego, plastelína, obrázkové knížky a mnoho dalšího.

Kateřina Hlaváčová

 

Náhledy fotografií ze složky Prosinec 2018