Jdi na obsah Jdi na menu
 

Podzim v MŠ 2020

14. 1. 2021

          Na základě doporučení vlády ČR vydaném v souvislosti s onemocněním Covid 19, není možné v mateřské škole realizovat akce nad rámec školního vzdělávacího programu jako jsou divadýlka nebo akce pro veřejnost, ale i přes tato omezení jsme si to v mateřské škole užívali. Hned v září se děti seznámily s prostředím třídy i celou budovou mateřské školy, novými kamarády i s novými paními učitelkami. Protože nám počasí přálo během září i října, trávili jsme většinu času na zahradě mateřské školy, kde si děti hrály na pískovišti, dováděly na kolech, odrážedlech a tříkolkách. Nelenili jsme ani ve třídách. S dětmi jsme hodně vyráběli, tvořili, cvičili, hráli divadlo, ale také poznávali.

Kateřina Hlaváčová

 

Náhledy fotografií ze složky Podzim v MŠ 2020