Jdi na obsah Jdi na menu
 

Listopad v MŠ 2018

5. 12. 2018

           V listopadu se mateřské škole hodně tvořilo, vyrábělo, zpívalo a také hrálo divadlo. Nejenom, že k nám zavítalo maňáskové divadlo Šikula se sérií tří pohádek, ale také děti samy se stali herci. V nejmladším i nejstarším oddělení se dramatizovala pohádka s názvem „Boudo, budko!“ Předškoláci si pro své mladší kamarády připravili zpívanou pohádku O perníkové chaloupce a veršovanou pohádku s názvem Král a lenoši. Koncem listopadu, kdy už pomalu advent začal ťukat na dveře, jsme pro děti a jejich rodiče připravili adventní dílničky, kde si děti mohly ozdobit perníčky, vyrobit adventní kalendář, vánoční přáníčko, solnou lampičku a spousty dalších vánočních dekorací.

Kateřina Hlaváčová

 

Náhledy fotografií ze složky Listopad v MŠ 2018