Jdi na obsah Jdi na menu
 

Duben v MŠ

6. 6. 2018

Protože dubnové počasí konečně přineslo námi dlouho očekávané oteplení, mohli jsme trávit opět více času na školní zahrádce, kde děti rády jezdí na nejrůznějších dopravních prostředcích. Kromě toho využívají ke svým hrám i pískoviště, kde si mohou nyní jezdit i s novými nákladními auty, které naší mateřské škole věnoval pan Nosek. Kromě dovádění na zahrádce jsme se věnovali i tvořivým činnostem a uspořádali jsme výtvarnou soutěž s výstavou, do které se zapojily i mateřské školy Stará Říše, Telč, Hříšice a Římov. Ani v dubnu nechybělo divadelní představení, naši mateřskou školu navštívilo divadýlko Kejkle z Brna, které nám zahrálo pohádku O neposlušných kůzlátkách. Předškolní děti se pomalu připravují na svoji roli prvňáčků a pomocí písmenek, které si samy vyrobily, se pokusily sestavit svoje jméno.

Kateřina Hlaváčová, z.ř. MŠ