Jdi na obsah Jdi na menu
 

Duben 2019 v MŠ

9. 5. 2019

           Protože duben přinesl krásné počasí, mohli jsme opět začít využívat naši školní zahrádku, kde děti rády jezdí na nejrůznějších dopravních prostředcích a hrají si na pískovišti. Kromě dovádění na zahrádce jsme se věnovali i tvořivým činnostem a uspořádali jsme velikonoční tvořivé dílničky, kde si maminky s dětmi vyrobily nejrůznější jarní a velikonoční dekorace. Ani v dubnu nechybělo divadelní představení, naši mateřskou školu navštívilo divadýlko Koník s Jarní pohádkou. Kromě toho divadelního představení navštívil naši mateřskou školu i pan Kunc a ukázal dětem několik svých zvířecích kamarádů. Předškolní děti se vypravily za zvířátky do místního ZOO koutku, kde si zvířátka mohly nejen prohlédnout, ale některá i pohladit a nakrmit. Konec dubna patří tradičně čarodějnicím a u nás ve školce tomu nebylo jinak.

Kateřina Hlaváčová

 

Náhledy fotografií ze složky Duben 2019 v MŠ