Jdi na obsah Jdi na menu
 

Březen 2018 v MŠ

12. 4. 2018

       Začátkem března navštívily děti ze 2. a 3. třídy mateřské školy místní knihovnu, kde si prohlédly knížky pro děti, dozvěděly se něco o fungování knihovny a poslechly pohádku, kterou jim přečetla paní knihovnice. V polovině měsíce navštívili naši mateřskou školu dva klauni Hugo a Fugo, kteří pro děti připravili veselé představení s motivy domácích zvířátek. Protože letošní rok byl na sněhovou nadílku velmi bohatý, tak jsme si ji mohli užívat plnými doušky i březnu. Kvapem se nám blíží zápis do první třídy a tak se naši nejstarší byli podívat, jak pracují prvňáčci a při této příležitosti si prohlídli i prostory 2. stupně, nejvíce je zaujala učebna chemie a prostory půdy. Nejen zápis do první třídy nám ťuká na dveře, ale i Velikonoce a s nimi snad už konečně jarní počasí. Abychom si to dlouhé čekání zkrátili, hodně jsme tvořili, vyráběli a hráli si.

Kateřina Hlaváčová, ZŘ pro MŠ

 

Náhledy fotografií ze složky Březen 2018 v MŠ