Jdi na obsah Jdi na menu
 

Advent v MŠ 2020

14. 1. 2021

          Protože se situace týkající se onemocnění Covid 19 nezlepšila, nebylo ani v době adventu možné realizovat akce nad rámec školního vzdělávacího programu, ale i tak jsme se ve školce rozhodně nenudili. Velkým překvapením byla návštěva samotného sv. Mikuláše s krásným andílkem a chlupatým čertem. Čert nám naštěstí nikoho do pekla neodnesl a Mikuláš s andílkem obdaroval všechny děti, protože si to zasloužily. Jelikož nám počasí moc nepřálo, krátili jsme si čas ve třídě vyráběním. Společně jsme čekali, zda Ježíšek přinese nové hračky i k nám do školky. A skutečně přinesl a nebylo jich málo. Pod stromečkem na děti čekala plastelína a sada pomůcek na modelování, nové stavebnice, doktorský kufřík i s pláštěm pro pana doktora, kreslící tabulky, knížky, autíčka, ovoce do kuchyňky, plastový koníčci a stolní hry.

Kateřina Hlaváčová

 

Náhledy fotografií ze složky Advent v MŠ 2020