Jdi na obsah Jdi na menu
 

Celoškolní projekt ve 4. třídě - připravila TU Jana Šimková

9. 11. 2018

           Kromě toho, že jsme při oslavách 100. let naší republiky dělali živou vlajku a zasadili lípu, jsme také malovali české státní vlajky různých velikostí. Malovali jsme nejen v hodinách výtvarné výchovy, ale i v družině, abychom si jimi vyzdobili okna naší školy.    

           V jiných předmětech, hlavně ve vlastivědě a prvouce jsme tvořili různé projekty spojené s vlastí a s jejími největšími osobnostmi, které se zasloužili o naši republiku.  

           Projekty děti velmi bavily. Při jejich tvorbě se dozvěděly i spoustu nových informací, jak to tehdy vlastně bylo, když vznikala Československá republika a kdo to byl Tomáš Garrigue Masaryk a třeba i Václav Havel.                                

TU 4. třídy Jana Šimková