Jdi na obsah Jdi na menu
 

Žáci vs učitelé

24. 1. 2018

Již podruhé se uskutečnil poslední školní den v roce 2017 školní turnaj Betlém Stars Game 2017 mezi učiteli a žáky druhého stupně.

Soutěžili jsme mezi sebou ve dvou sportovních disciplínách. První z nich byl florbal. Z florbalu jsme jako učitelé měli velký strach, protože  žáci zažili velké sportovní úspěchy v prvním pololetí letošního školního roku a mají opravdu natrénováno. Ani nevím, jak se to stalo, ale my učitelé jsme tento zápas vyhráli. smiley Zřejmě náhoda. smiley

Druhou disciplínou byl basketbal. Tady to byl, stejně jako ve florbalu, nelítostný souboj. Ale jako učitelé jsme také vyhráli. Myslím si, že nás snad i žáci  nechali, protože věděli, že tento zápas se v našem týmu neobešel bez zranění a tím byl náš tým opravdu velice oslaben.

Děkujeme všem, kteří se turnaje zúčastnili, za perfektní sportovní výkony a panu učiteli Dominiku Habermanovi za zorganizování celé akce.

                                                                                                                                    Hana Petrů, zř.

 

Náhledy fotografií ze složky Betlém stars game 2017