Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výuka angličtiny na školní zahradě

27. 10. 2017

Využili jsme hezkého říjnového počasí a hodinu anglického jazyka jsme se rozhodli strávit na naší přírodní zahradě. Žáci hráli anglické pexeso, které bylo zaměřené na téma zahrada. Rozdělili se na dva týmy: děvčata a chlapce. Střídali se v otáčení karet.

První hru vyhráli chlapci.

Druhá hra měla ověřit znalost nově naučených slovíček. Žáci si vybírali karty, které odevzdávali učitelce a pokud správně řekli anglický výraz pro vybraný obrázek, dostali 2 body. Nemohli-li si vzpomenout, mohli využít nápovědy, v tomto případě jim byl udělen pouze 1 bod.

Druhou hru vyhrálo družstvo děvčat.

                                                                                                          Bronislava Nechvátalová

 

Náhledy fotografií ze složky Výuka angličtiny na školní zahradě